گالری عکس و والپیپر سایت دانلود گالری عکس و والپیپر

 
آخرین مطالب سایت
دستمزد بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ گالری عکس
تصاویر جدید نرگس محمدی به عنوان مدل تبلیغاتی گالری عکس
مراسم ختم مادر پژمان جمشیدی با حضور گسترده هنرمندان و بازیگران+ عکس گالری عکس
عکس های سیا ه و سفید بازیگران گالری عکس
کاریکاتور بازیگران زن ایرانی گالری عکس
عکس های مامک جمشیدی خواهر پژمان جمشیدی گالری عکس
سحر قریشی پس از بازگشت از خارج به اهواز رفت گالری عکس
دکوراسیون داخلی قصر رویایی جاستین بیبر گالری عکس
عکس های جدید و آتلیه ای الناز شاکردوست گالری عکس
جدیدترین عکس های سلفی بازیگران زن ایرانی گالری عکس
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس

با سلام شما وارد بخش گالری عکس ( بخش نمایش تصاویر ) شدید . ابتدا امیدوارم که از عکس هایی که برای شما به نمایش درآمده اند راضی باشید و از آنها لذت ببرید . اما به نکته های زیر توجه کنید  .
1. برای بزرگتر دیدن بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس  باید رو آنها کلیک کنید تا آنها در صفحه ای جداگانه برای شما به نمایش در آید .
2.میتوانید از اسلاید شوی بالا برای دیدن بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس استفاده کنید .


بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی :
دهکده عکس و والپیپر-->>> عکس بازیگران-->>> عکس بازیگران زن ایرانی-->>> بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس

 

سمیرا حسن پور بازیگر نقش گلرخ در سریال پایتخت ۱ است که بیوگرافی و تاریخ تولدی در ویکـی پدیا ندارد.

سمیرا حسن پور با سامان سـال ور ازدواج و پیوند زناشویی کـرده است . بازیگری را در سـال ۸۵ از تئاتر «مجلس شبیه خوانی» بهرام بیضایی شروع کـرده و چند سـال ی در تئاتر فعال بوده است . سریال «چاردیواری» و پایتخت یک سیروس مقدم و تله فیـلم ‌های «آوا»؛ «مردان نمکی» و… از بازی‌های شاخص اوست.

سامان سـال ور متولد سـال ۱۳۵۵در شهربروجردو کارگردان و سریالنامه‌نویس ایرانی است .

او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینمـا از دانشگاه سوره است . نخستین ویدئو بلند او ساکنین سرزمین سکوت برنده جایزه ویِژه هیئت داوران جشنواره بین‌المللی ویدئو صوفیه شد. او با ساخته بعدی خودو چند کیلو خرما برای مراسم تدفین جایزه ویِژه هیئت داوران جشنواره ویدئو لوکارنو ۲۰۰۶ و بالن طلایی برترین ویدئو جشنواره سه قاره ۲۰۰۶ را برای تهیه ایـن ویدئو به دست آورد و همین طور چند جایزه دیگـر برای کارگردانی ایـن ویدئو به دست آورد و ایـن ویدئو مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. او در زمان دانشجویی همراه با تورج کلا نی و محسن نامجو در مسکن ایی دانشجویی با زندگـی می‌کردند که سر انجام ایـن همراهی به همکاری منجر شد و ویدئو چند کیلو خرما برای مراسم تدفین حاصل دوستی ایـن زمان بوده هست که مورد دقت منتقدین جهان ی قرار گرفت. سـال ور مستند آرامش با دیازپام ده را از زندگـی محسن نامجو ساخت. ویدئوبرداری کارهای او همکاری با تورج کلا نی بعنوان مدیر ویدئوبرداری صورت می‌گیرد. او با ویدئو ترانه تنهایی تهران به‌عنوان تنها نمایـن ده سینمای ایران در بخش ۱۵ روز با کارگردانان به جشنواره ویدئو کن ۲۰۰۸ راه پیدا یافت.

دلواپس است؛ دلواپس جامعه‌ای که به گفته او اکثر زنانش دور ورزش کردن و تحرک داشتن را خط کشیده‌اند؛ در حالی که ورزش تنها نسخه‌ای هست که می‌توان برای بهبود افسردگی پیچید و به موفقیت آن امیدوار بود. او می‌گوید وقتی که چشم روی ایـن با ارزش می‌بندیمو در را روی غم و غصه باز می‌کنیم و نتیجه‌اش همو جامعه افسرده‌ای می‌شود که روزانه هم به تعداد اشخاص قهر با لبخندش اضافه می‌شود. ایـن ها گوشه‌هایی از حرف‌های سمیرا حسن‌پور بود؛ بازیگری که با گلرخ سریال «پایتخت» اسمش سر زبان‌ها افتاد و بعد راهی سینمـا شد و با ویدئو سینمایی «تمشک»و ساخته سامان سـال ور توانست در اولین قدمش در عرصه سینمـا کاندیدای سیمرغ بلورین شود. بودن در تلویزیون و سینمـا عشق او را به ورزش کم نکـرده و یک ورزشکار حرفه‌ای هست که در تیم والیبال هنرمندان بازی می‌کند.

خانم‌ها کمتر از آقایان به ورزش ارزش می‌دهند

در ایـن موضوع که هر چیزی حتی ورزش کردن احتیاج به فرهنگسازی داردو تردیدی نیست؛ اکثر اشخاص به ویِژه خانم‌ها با فرهنگ ورزش کردن آشنا نیستند و نسبت به آن بی‌اعتنایی می‌کنند. ایـن موضوع حتی در مورد قشر هنرمند ما وجود دارد و نسبت خانم‌هایی ورزش می‌کنند در مقابل آقایان قابل مقایسه نیست. حتی هنرمندان مرد بیشتر به تناسب اندام‌شان ارزش می‌دهند. فکر می‌کنم زمان آن فرا رسیده است که ما با ورزش کردن به خودمان لطف کنیم و سلامت ی و به دنبال آن روحیه خوب و تناسب اعضا را به خود هدیه دهیم.

به من حق بدهید دلواپس باشم

بعضی وقتها اوقات که به دوست ها م در مورد استرس ‌ام پیرامون ورزش حرف می‌زنم آنها تعجب می‌کنند. ممکن است بعضی از آنها نسبت به ارزش ورزش آگاه نیستند. اکثر ما نسبت به مسائل متفاوت زندگـی ‌مان برنامه‌ریزی می‌کنیم اما به محض ایـن که پای ورزش به بین می‌آید زمان کم می‌آوریم. نتیجه آن ایـن می‌شود که اکثر اشخاص جامعه به ویِژه خانم‌ها نگران اضافه‌وزن‌شان می باشند و از آن مهم‌تر دچار بیماری ‌های متفاوت از جمله افسردگی می باشند . در صورتی که با ورزش کردن افرادو بزرگ‌ترین لطف را به خودشان می‌کنند؛ روحیه‌شان بالا می‌رود و می‌توانند اعضا قشنگی داشته باشند.

نرگس محمدی و سمیرا حسن پور

برنامه‌ریزی بین کار و ورزش

کارهای هنری به ویِژه از نوع بازیگری‌اش؛ زمان و برنامه معین ی ندارد؛ به همین خاطر اکثر اشخاص نمی‌توانند وقتی که سر کار می باشند برنامه معین ی برای ورزش کردن داشته باشند و در نتیجه دور آن را خط می‌کشند. من برای ایـن که جلوی ایـن با ارزش را بگیرم کوشش می‌کنم در دوره‌ای که سر ویدئوبرداری هستم و امکان رفتن به باشگاه را ندارم معلم خصوصی بگیرم و از هر وقتی؛ حتی کم برای ورزش استفاده کنم. به نظـر م ورزش کردن بایستی تبدیل به یک عادت غیرقابل ترک شود.

همه ورزش‌های محبوب من

من از زمان کودکی به ورزش کردن علاقه داشتم. همچنین استعدادم  سبب شده بود که همواره ورزش کنم. حال در ایـن بین به ورزش‌های مختلفی- از پینگ پنگ گرفته تا والیبال؛ ایروبیک؛ دو؛ شنا و. . .- می‌پردازم. اما در مقطعی که به شکل جدی به رشته «دو » می‌پرداختم توانستم در آن مدال کسب کنم.

ویژگی ورزش‌های گروهی

از بین رشته‌های متفاوت ورزشی من به ورزش‌های گروهی مثل والیبال و فوتبال علاقه زیادتری دارم. به نظـر م ایـن سبک ورزش‌ها سبب می‌شود اعتماد به نفس اشخاص بیشتر شود و یاد بگیرند که چطور می‌توانند با همکاری پیروز شوند و بر مسائل و سختی‌ها غلبه کنند. بودن در جمع‌های ورزشی و ورزش‌های ایـن ‌چنینی همواره برای من جذاب بوده است .

عضویت در تیم والیبال هنرمندان

وقت ی از من برای بازی در تیم والیبال هنرمندان دعوت شد با علاقه آن را پذیرفتم. چون من از زمان کودکی‌ام به ایـن رشته علاقه داشته‌ام و تمریناتی را در ایـن حوزه انجام داده‌ام؛ همچنین حس می‌کردم بودن در تیمی که متشکل از خانم‌های هنرمند است می‌تواند جذاب باشد و سبب تبادل اطلاعات شود. در طول سـال ‌هایی که عضو ایـن تیم بودم کوشش کردم به نوعی جزو اعضای ثابت باشم و بی‌دلیل در تمرینات غیبت نداشته باشم؛ اما متاسفانه طی مدت اخیر تیم انسجام خودش را از دست داده و تمرینات و مسابقات با جدیدت قدیم برگزار نمی‌شود.

جمع‌های زنانه و رفتارهای زنانه

متاسفم که بایستی روی ایـن ذهنیت مبنی بر ایـن که جمع‌های خانم‌ها اکثرا دوام چندانی ندارد صحه بگذارم. متاسفانه خانم‌ها به دلیل باورهای فرهنگی غلط رفتارهای پایداری در جمع‌های زنانه ندارند و تاسف من وقتی بیشتر می‌شود که آنها کوشش ندارند ایـن اندیشه نادرست را تدرست کنند. به همین خاطر جمع‌های متفاوتی که خانم‌ها در آن عضو می باشند حتی از نوع ورزشی؛ بعد از مدتی یا از می‌پاشد یا اعضای آن کاملا تغییر می‌کنند؛ در حالی که ایـن اتفاق کمتر در جمع‌های آقایان رخ می‌دهد و ما شاهد آن هستیم که تیم‌های ورزشی هنرمندان طی مدت اخیر نسبتا با همـان اعضا مشغول کار می باشند .

تجربه والیبال با زنان زندانی

با تیم والیبال هنرمندان تجربیات زیادی را به دست آوردم که بعضی از ایـن تجربیات برای من که بازیگر هستم واقعا کم مثل می باشند ؛ به‌طور مثال من همراه ایـن تیم ایـن امکان را پیدا کردم تا با تیم والیبال زندانیان بازی کنیم. همنشینی با ایـن اشخاص پیش از شروع مسابقه برای من بسیار جذاب بود و سبب شد که من به ویژگیها اخلاقی ایـن قشر پی ببرم. بی‌تردید چنانچه روزی بخواهم نقش یک زن زندانی را بازی کنم از آنها الگو می‌گیرم. چنین فرصت‌های برای اشخاص کمتر رخ می‌دهد و بایستی ایـن فرصت‌ها را غنیمت شمرد.

رقابت فوتبال  و والیبال در ایران

چنانچه از من بپرسید جذاب‌ترین ورزش چیست؛ بی‌تردید می‌گویم فوتبال. ایـن ورزش در تمام جهان طرفداران بی‌شماری دارد و میلیون‌ها انسان به واسطه پخش‌های تلویزیونی ایـن ورزش را دنبال می‌کنند. باقی ورزش‌ها هر یک بنا به شرایط کشورها و نوع فرهنگسازی بین اشخاص آن جامعه طرفدار دارند؛ به‌طور مثال در کشور ما والیبال به واسطه موفقیت‌هایی که کسب کـرده است ایـن روزها به یکـی از رشته‌های پرطرفدار تبدیل شده است؛ اکثر اشخاص ایـن رشته را با اشتیاق دنبال می‌کنند و شهرت والیبالیست‌ها ما نه‌تنها از فوتبالیست‌های کمتر نیست بلکه بیشتر هست.

برای تشویق والیبالیست‌ها به استادیوم می‌رفتم

در وقتی که ورود خانم‌ها به استادیوم برای تشویق والیبالیست‌ها مانعی نداشت؛ من یکـی از تماشاچیان پر و پا قرص بودم؛ به نظـر م تماشچنانچه بودن و تشویق ورزشکاران بسیار لذت‌بخش و به حد ورزش کردن نشاط‌آور است . امیدوارم مشکلی که برای منع بودن خانم‌ها در ورزشگاه وجود دارد؛ هر چه زودتر رفع شود.

ستاره اسکندری از غذا میل کردن م  تعجب کرد

غدا میل کردن من ممکن است تا میزانی با دخترهای همسن و سـال م تفاوت داشته باشد؛ من دور غذاهای چربو فست‌فود و غیرسـال م را خط کشیده‌ام و بسیار وقت‌ها که سر کار می‌روم همراه خودم کشمش و خرما و… می‌برم. یادم است در پشت صحنه کاری ستاره اسکندری که حسابی از غذا میل کردن م تعجب کـرده بود به من بیان کرد: «تو کلا شبیه همسن و سـال ‌هایت غذا نمی‌خوری! آنها اکثر سراغ تنقلاتی مثل چیپس و. . . می‌روند؛ در حالی که تو نوع سـال م آن را انتخاب می‌کنی.»

داستـان من و سبزیجات

من علاقه ویژه‌ای به سبزیجات دارم؛ به همین دلیل سایز زیادی از غذا میل کردن م را سبزیجات و میوه‌ها تشکیل می‌دهند؛ همچنین همواره کوشش می‌کنم از نوع تازه و با کیفیت آن استفاده کنم. سبزیجاتو برای بدن م پر قدرت است و ایـن که به تناسب اعضا اشخاص کمک می‌کند.

تعریف نباشد

چنانچه پای تعریف از خود نگذارید بایستی بگویم دستپختم عالی است اما از آن عالی‌تر درست کردن سـال ادهایم است؛ هر کسی سـال ادهایم را خورده است به مشتری پر و پا قرص آن بدل شده و معتقد است مزه سس‌های سـال ادم را جای دیگـر نچشیده. ممکن است بخشی از ایـن موضوع به ایـن خاطر است که در ترکیب سـال ادهایم همواره سراغ مواد اولیه سـال م و با کیفیت می‌روم و چاشنی‌ها را با دقت با ترکیب می‌کنم.

منم یکـی از اونام

من جزو «پایتختی‌ها» بودم. در سری اول ایـن مجموعه در نقش «گلرخ» بودن داشتم اما در سری‌های بعدی بنا بر شرایطی که ایجاد شد من از ایـن سریال جدا افتادم اما همچنان قلبم برای ایـن سریال می‌تپد و با علاقه سرنوشت آنها را دنبال می‌کنم.

من و تمشک

همواره به بازی در سینمـا علاقه‌مند بودم و دوست داشتم اولین تجربه‌ام در عرصه بازیگری با یک فیـلم سینمایی رخ دهد اما ایـن با ارزش رخ نداد و در عوض من کارم را با عوامل یک سریال حرفه‌ای به نام «پایتخت» شروع کردم. بعد از ایـن سریال نگاه سختگیرانه‌تری پیدا کردم و تصمیم گرفتم در گام بعدی انتخابی داشته باشم که بتوانم به واسطه آن توانایی‌هایم را بیشتر نشان دهم و ایـن کار با فیـلم سینمایی «تمشک» به کارگردانی سامان سـال ور رخ داد. در اولین تجربه سینمایی‌ام توانستم کاندیدای سیمرغ بلورین شوم و ایـن موضوع برایم بسیار افتخارآمیز بود.

سایه‌های موازی

ایـن روزها فیـلم «سایه‌های موازی» را به گارگردانی نعیمی در شرف اکران دارم. در ایـن فیـلم افتخار ایـن را داشتم تا با دو چهره مطرح  مثل ابوالفضل پورعرب و شهاب حسینی همبازی باشم. همبازی شدن با ابوالفضل پورعرب برای من تجربه هیجان‌انگیزی بود چرا که وقت ی من نوجوان بودم ایشان به عنوان یک سوپراستار کار می‌کردند و برای نسل من به نوعی اسطوره بودند. به همین خاطر وقت ی شرایط بازی در کنار ایشان فراهم شد؛ کوشش کردم قدر آن را با همه وجودم بدانم. شهاب حسینی که واقعا فرد توانمند و انسان شریفی می باشند و کار کردن با ایشان حس شیرینی را به دنبال دارد.


ویرایش شده به وسیله سایت دهکده دانلود . بخش گالری عکس

در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید

گزارش خرابیمطالب مرتبط با بیوگرافی سمیرا حسن پور و زنش سامان سـالور گالری عکس

   نظرات و پیشنهادات

نام شما   
ایمل شما
نظر خود را وارد کنید


  • بخش های جدیدی به سایت اظافه خواهد شد و احتمالا قرار دادن مطالب از این پس بیشتر بر روی دوش عوامل کمکی قرار خواهد گرفت به زودی برای اینکه سرعت قرار دادم عکس ها و والپیپر های جدید و بیشتری رو در سایت قرار دهیم چند نیروی کمکی رو به سایت خواهیم آورد
  • این سایت تخصصی برای عکس و گالری و والپیپر ساخته شده امیدوارم از استقبال خوبی از طرف بازدید کنندگان روبرو بشه .
  • سایت دهکده عکس و والپیپر از تاریخ 1391/9/1 شروع به کار کرد


تبادل لینک اتوماتیک و هوشمندمطالب بر گزیده گالری عکس
عکس با جملات و متن های با مفهوم و منطقی زیبا 68533
عکس با متن ها و جملات روانشناسی و آرامش بخش 55131
عکس های دختر با چشمهای رنگی بچه ملوس -4 عکس دختر با چشمهای رنگی 51557
عکس های بچه های ناز و قشنگ-7 عکس بچه های ناز و قشنگ 48356
عکس های بچه های باحال و خنده دار-5 عکس بچه باحال و خنده دار 46185
عکس با جملات و متن های غم ناک و غم انگیز خیلی قشنگ 40849
عکس های دختر بچه قشنگ و ناز-6 عکس دختر بچه های قشنگ و ناز 39521
مدل مانتو های دخترانه-مانتوهای سفید و کرم رنگ 38670
عکس مدل شال گردن بافتنی جدید خارجی 32722
تصاویر با متن های زیبا و قشنگ 32286

عکس ماشینعکس ماشین
عکس بی ام وی
عکس بنز
عکس ماشین اسپرت ایرانی
عکس فراری
عکس خنده دارعکس خنده دار
ترول
عکس بچه
عکس خنده دار
عکس های گوناگونعکس های گوناگون
عکس هواپیما و عکس هلیکوپتر
عکس بازی
عکس عاشقانه
عکس کشتی
عکس نقاشی
والپیپر موبایل
عکس با جملات زیبا
عکس و والپیپر آشپزی و غذا
عکس و والپیپر های کارتونی
عکس وحشتناک و ترسناک
مدل لباسمدل لباس
مدل مانتو
مدل شلوار زنانه
مدل کفش
مدل روسری
عکس بازیگرانعکس بازیگران
عکس بازیگران خارجی
عکس طبیعت و حیواناتعکس طبیعت و حیوانات
عکس های بامزه گربه و سگ ها
گالری عکس های پرندگان
والپیپر مناظر

گالری عکس - عکس دختر خوشگل دانلود عکس و والپیپر و گالری عکس باحال خفن جالب عکس زیبا عکس ماشین گالری والپیپر