گالری عکس و والپیپر سایت دانلود گالری عکس و والپیپر

 
آخرین مطالب سایت
دستمزد بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ گالری عکس
تصاویر جدید نرگس محمدی به عنوان مدل تبلیغاتی گالری عکس
مراسم ختم مادر پژمان جمشیدی با حضور گسترده هنرمندان و بازیگران+ عکس گالری عکس
عکس های سیا ه و سفید بازیگران گالری عکس
کاریکاتور بازیگران زن ایرانی گالری عکس
عکس های مامک جمشیدی خواهر پژمان جمشیدی گالری عکس
سحر قریشی پس از بازگشت از خارج به اهواز رفت گالری عکس
دکوراسیون داخلی قصر رویایی جاستین بیبر گالری عکس
عکس های جدید و آتلیه ای الناز شاکردوست گالری عکس
جدیدترین عکس های سلفی بازیگران زن ایرانی گالری عکس
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس

با سلام شما وارد بخش گالری عکس ( بخش نمایش تصاویر ) شدید . ابتدا امیدوارم که از عکس هایی که برای شما به نمایش درآمده اند راضی باشید و از آنها لذت ببرید . اما به نکته های زیر توجه کنید  .
1. برای بزرگتر دیدن عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس  باید رو آنها کلیک کنید تا آنها در صفحه ای جداگانه برای شما به نمایش در آید .
2.میتوانید از اسلاید شوی بالا برای دیدن عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس استفاده کنید .


عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس
قرار دادن عکس در وبلاگ خود :
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی :
دهکده عکس و والپیپر-->>> عکس بازیگران-->>> عکس بازیگران زن ایرانی-->>> عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس

جدیدترین عکس های پوریا پور سرخ

جدیدترین عکس های و بیوگرافی کامل پوریا پور سرخ

پوریا پورسرخ (زاده ۴ تیر ۱۳۵۶) بازیگر ایرانی سینمـا و مجموعه‌های تلویزیونی است . پوریا پورسرخ قبل از بازیگریو در نشریات متفاوت هنری و اجتماعی به عنوان خبرنگار مشغول به کار بوده. نخستین کار بازیگری پوریا پورسرخ در مجموعه صاحبدلان بود.

بیوگرافی کامل پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ متولد ساعت ۴ صبح روز چهارم تیرماه ۱۳۵۶ است . پوریا در محله جردن تهران متولد شده و بزرگ شده همـان جهست و فرزند اول خانواده است . پوریا پورسرخ دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. مادرش معلم زبان هست و پدرش بازنشسته شرکت نفت است . پوریا پورسرخ مجرد است . بسیار به کانون گرم خانواده اش می بالد و به خوبی از خانواده اش یاد می نماید . در خانواده پوریا پورسرخ همه دارای تحصیلات عالیه می باشند .

زمان کودکی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در کودکی بسیار شروشیطان بوده. اما با همه ایـن تفاسیر درسهایش عالی بوده. از بس که درسهایش خوب بود به آسانی وارد دانشگاه شد. پوریا پورسرخ بر خلاف اعتقاد والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد. علاقه زیاد پوریا پورسرخ نسبت به رشته تحصیلی اش انقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد. حتی بعد ازاخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و هموقت به تحصیل ادامه داد. از انجا که پدر پوریا پورسرخ در شرکت نفت بوده زمان دبستان را در شهرهای متفاوت به خصوص شهرهای جنوبی بوده است . پوریا پورسرخ زمان راهنمایی را در مدرسه شهید باهنر تهران و زمان دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . پوریا پورسرخ زمان لیسانسش را در رشته کلا ح نباتات دانشگاه شیراز که در اخرین سـال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است . پوریا پورسرخ زمان فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز با رتبه سومو فارغ التحصیل شد.

پوریا پورسرخ در کودکی بسیار شروشیطان بوده است

کیس مناسب برای ازدواج

پوریا پورسرخ هنوز مجرد هست و به همراه خانواده اش در جردن زندگـی می نماید . پوریا پورسرخ هنوز برای ازدواج و پیوند زناشویی تصمیمی نگرفتهو علت مهم ایـن تصمیم را شرایط فعلی مدشده در بین جوانان اعلام می نماید . به نظـر پوریا پورسرخ در دوره ای که مد شده ماشین شما چیست؟ منزلتان کجاست؟ کجا مسافرت می روید و ایـن سوالها بین دختر و پسرها مد شده ادم به اسودگی نمی تواند کیس مناسب خود را پیدا نماید . پوریا پورسرخ می گوید:به محض ایـن که کیس مناسبم را پیدا کنم و از همه جهات ببینم که با هماهنگی و تفاهم داریم مطمین باشید که معطل نخواهم کرد. به نظـر پوریا پورسرخ که در محله جردن تهران می نشیند کلا مرزبندی های شمال شهرو پایین شهر بی مفهوم است .

پوریا پورسرخ در کارش پشتکار زیادی دارد

پوریا پورسرخ قبل از ان که در سریال وفا بازی نماید و هموقت با ورودش به مقطع دکترا توصیه بازی در سریال تلویزیونی فرار بزرگ را پذیرفت و با ایـن کار وارد حرفه بازیگری شد.  پوریا پورسرخ به خاطر ایـن که درس میخواند و کارش را که به رشته تحصیلی اش مربوط بوده را انجام می داد و ازسوی دیگـر وارد عرصه بازیگری شده بود شبانه روز وقت گذاشت تا بتواند به خوبی از عهده کارهایش براید. به قول خودش حتی در ۲۴ ساعت وقت کم می اورد اما پشتکار پوریا پورسرخ واقعا عالی و مثال زدنی بود.

بزرگترین شانس زندگـی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در اواخر سـال ۱۳۸۴ توصیه بازی در سریال وفا را به سفارش اقای لطیفی پذیرفت. شخصیت ژوبین پناهی انقدر برای او جذاب بود که نتواند نه بگوید. به نظـر پوریا پورسرخ سپردن نقش ژوبین به او یکـی از شانس های بزرگ زندگـی اش بود. به خاطر بازی در سریال وفا چندین ماه درگیر ایـن پروژه بود. حتی پوریا پورسرخ دو ماه را در لبنان سپری کرد. با پخش سریال وفا زندگـی پوریا پورسرخ وارد وهله تازه ای شد. بسیار زود عکسها و پوسترهای پوریا پورسرخ در همه جا پخش شد. اسم او یک شبه بر سر زبانها افتاد و به اوج رسید. اما ایـن اتفاق فرخنده سبب شد تمام کار های قبل از عید پوریا پورسرخ مثل تحصیل و کارش مختل شود. اما بایستی گفت هر که طاووس خواهد جور هندوست ها کشد.

تنها مهندسی کشاورزی

پوریا پور سرخ شاگرد بسیار درسخوان و زرنگی بوده در سـال ۱۳۷۴ یک بـار در کنکور تجربی شرکت کـرده و قبول شد اما حرف و روایت ها تازه شروع شد. با ایـن که پوریا فوق العاده درسخوان بوده بسیار ها شرکت در کنکور تجربی او را به خاطر ضعف در درس های ریاضی و فیزیک می دانستند. پوریا پورسرخ به اصرار خانواده و به خاطر ثابت کردن ادعاهای دروغ اطرافیان در کنکور ریاضی شرکت کرد و در رشته مهندسی عمران قبول شد. پوریا پورسرخ حتی در کنکور پزشکی دوبـار شرکت کرد و برای اثبات شایستگی هایش با امتیاز بالاتر از رشته تحصیلی اش قبول شد. با وجود مخالفت خانواده با رشته تحصیلی اش توانست انها را مجاب نماید که با ادامه رشته تحصیلی مورد علاقه اش موافقت کنند. پدر و مادر پوریا پورسرخ به شدت مخالف ادامه تحصیل او در رشته مهندسی کشاورزی بودند.

پوریا پورسرخ یکـی از بی انضباط ترین شاگردان مدرسه بوده

با وجود درسخوان بودن پوریا پورسرخ به هیچ عنوان بچه ارام و سربه زیری نبوده تا انجا که عالم و ادم را از دست خود عاصی کـرده بود اما درسخوان بودن پوریا پورسرخ مانع از برخورد اولیای مدرسه با او می شد. به جز جغرافیا انضباط همه درسهایش در میزان عالی بود. پوریا پورسرخ در تمام زمان تحصیلش از جغرافیا گریزان بود به میزانی که یک بـار مجبور شد با تک ماده قبول شود. با وجود ان که همواره در درسهایی مثل فیزیک و ریاضی و شیمی و مثلثات و هندسه ۲۰ می گرفت در زمان دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کرد.پوریا پورسرخ در تمام زمان تحصیلی اش از شاگردان ممتاز به شمار میرفت و کمترین نمره های کارنامه اش همـان نمره های انضباط بوده که با ارفاق اولیا مدرسه و به خاطر کم نشدن معدلش ۱۷ و ۱۸ می شده است .

پوریا پورسرخ هنوز مجرد است

پوریا پورسرخ برای رسیدن به خواسته هایش شبانه روز کوشش میکرد

با وجود هموقتی تحصیل و کار و بازیگری پوریا پورسرخ هرگز شانه خالی نکرد. حتی به خاطر ادامه تحصیل دو سـال را خارج از کشور و با شرایط مدرن امروزی گذراند. در سـال ۱۳۸۲ به تهران بازگشت با وجود کار و تحصیل و موفقیت در مقطع کارشناسی ارشد و پرداختن به شغل بازیگری و فشار کار و تحصیل مردانه ایستاد وبا پشتکار شخصی اش زیر فشار درس و هنر پایداری کرد و توانست از عهده همه مسائل به خوبی براید. پوریا پورسرخ هیچ وقت حاضر نشد یکـی از کار و هنر و تحصیل را کنار بگذارد و به خاطر موفقیت در همه مسائل شبانه روز وقت گذاشت.

قطار شایعه در مورد پوریا پور سرخ

بعد از مطرح شدن پوریا پورسرخ در جامعه هنری شایعات زیادی از طرف اشخاص و نشریات متفاوت به دنبال او راه افتاده است . پوریا پورسرخ همواره با خونسردی و متانت خاصی با ایـن شایعات برخورد کرد و توانست دهان همه منتقدان و شایعه سازان را ببندد. پوریا پورسرخ معتقد هست که به دنبال هر کسی که کمی به چشم می اید و مطرح می شـود شایعه هست و خواهد بود خواه و ناخواه مردم به ایـن شایعات دامن می زنند. ایـن موضوع به روش برخورد کسی که شایعه در مورد او ساخته شده بر می گرددو اما من کاری با حواشی ندارم اما هر وقت به مطلب یا تیتری برمیخورم که بسیار غلو کـرده حتما با ان نشریه ارتباط می گیرم و با سردبیرش حرف می کنم. اما باور بکنید کلا اهل شکایت نیستم مطمئنا اکثر نشریات ایـن شایعات را برای فشیوه بیشتر تیتر یک می کنند.

نظـر پوریا پورسرخ در مورد خداحافظی با سینما

از دید پوریا پورسرخ سینمـا و تلویزیون واقعا بی رحم است . بسیار ها مدتی جزو سوپراستارهای سینمـا بوده اند و بـار سینمـا را به دوش کشیده اند اما حالا با بی مهری مواجه شدند و خدا می داند اخرونتیجه من چه خواهد شد اما من هرلحظه خودم را برای خداحافظی با سینمـا و تلویزیون اماده کـرده ام و همواره و هرلحظه که بخواهم می توانم ایـن کار را بکنم. من به ایـن حرفه به عنوان یک شغل درامد زا نگاه نمی کنم و دلبستگی ام به خاطر علاقه به هنر هست نه چیز دیگـر . اما به هر حال من برای بهتر شدن کارم در هر وقت کوشش ضروری را انجام می دهم.

دوست ها صمیمی پوریا پور سرخ

از دوست ها صمیمی پوریا پورسرخ که نقش به سزایی در زندگـی اش ایفا کـرده غلامحسین لطیفی هست که در سریال فرار بزرگ و به توصیه او ایفچنانچه نقش فرهاد بود که ایـن اشنایی در سریالهای وفا و صاحبدلان انجامید. ایـن دوستی انقدر پیش رفته که حتی پوریا پورسرخ در رابطه با مسائل خصوصی زندگـی اش پیش از خانواده اش با اقای لطیفی مشورت می نماید .

برترین های جهان ی فوتبال از نظـر پوریا پورسرخ

اسطوره پوریا پورسرخ در بین فوتبالیست های تاریخ ایران «ناصر حجازی» هست که از نظـر پوریا پورسرخ «زمین تا اسمان» با بقیه تفاوت دارد و بی رقیب در صدر لیست محبوب ترین و برترین های تاریخ فوتبال ایران ایستاده است .

«علی پروین»هم به خاطر خدماتی که به عنوان بازیکنو کاپیتان و مربی به فوتبال ایران کـرده مورد احترام شدید پوریا پورسرخ هست و بین بازیکنانی که اکنون شاغل می باشند و هنوز بازنشسته نشده اند «علی دایی»را یک سروگردن بالاتر از بقیه می داند. به اعتقاد پوریا پورسرخ دایی سمبل و شناسنامه فوتبال ایران در دنیهست و شایستگی و لیاقت اهمیت ی که در ان ایستاده را به خوبی داراست . به جز دایی,رضا عنایتی,محمد نوازی و حامد کاویانپور را دوست دارد و از سبک بازی و افتخاراتی که برای ایران و باشگاهشان افریده اند خوشش می اید.

پوریا پورسرخ بر خلاف بعضی از بازیگران که به خاطر مطرح ماندن در روزنامه ها روزانه با یک بازیکن عکس روی جلد می گیرند و سر تمرین ایـن تیم و ان تیم می روند تا خبر بودن شان در جراید درج شودو تنها با رضا عنایتی دوست هست و او را به خاطر اخلاق رفتارش در خارج از زمین فوتبال به عنوان دوست قبول دارد. اما پوریا پورسرخو عنایتی را برترین مهاجم حال حاضر در ایران می داند و رکورددار گلزنی تاریخ لیگ را یکـی از پنج مهاجم برتر تاریخ فوتبال ایران می شناسد.

سریال های تلویزیونی پوریا پورسرخ

 فرار بزرگ ۱۳۸۳
وفا  ۱۳۸۵
صاحبدلان ۱۳۸۵
شکرانه ۱۳۸۶  
روز حسرت  ۱۳۸۷
 رستگاران  ۱۳۸۸
پایتخت ۱ ۱۳۸۹
 مسیر انحرافی ۱۳۹۰   
سقوط آزاد ۱۳۹۰  
دختران حوا ۱۳۹۱ 
مرد نقره‌ای ۱۳۹۱ 
ماتادور ۱۳۹۱ 
کیمیا ۱۳۹۴

 
سریال های سینمایی پوریا پورسرخ

 جنایات و جنحه ۱۳۸۴ 
مهمـان ۱۳۸۵   
 مصائب دوشیزه ۱۳۸۵  
پسران آجری ۱۳۸۵   
روز سوم   ۱۳۸۵
عیار ۱۴ ۱۳۸۷
 حرکت اول ۱۳۸۷
 دل خون  ۱۳۸۷
خاطره ۱۳۸۷
آناهیتا ۱۳۸۷
به دنبال خوشبختی ۱۳۸۸ 
شیر و عسل ۱۳۸۸ 
چراغ قرمز    ۱۳۸۸ 
ناسپاس    ۱۳۸۸ 
روز رستاخیز ۱۳۸۹ 
هر چی خدا بخواد ۱۳۸۹ 
گلوگاه شیطان ۱۳۸۹ 
آخرین سرقت ۱۳۸۹ 
آقای الف  ۱۳۹۱
قرار بعدی همـان ‌جا ۱۳۹۲      

جدیدترین عکس های پوریا پورسرخ اردیبهشت ۹۵

عکس های ایـن ستاگرام پوریا پورسرخ اردیبهشت ۹۵

جدیدترین عکس های پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

بیوگرافی پوریا پورسرخ,پوریا پور سرخ,عکس های 
پوریا پورسرخ

بیوگرافی پوریا پور سرخ و عکس پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

عکس جدید پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵


ویرایش شده به وسیله سایت دهکده دانلود . بخش گالری عکس

در صورت خرابی لینکها ما رو مطلع کنید

گزارش خرابیمطالب مرتبط با عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵ گالری عکس

   نظرات و پیشنهادات

نام شما   
ایمل شما
نظر خود را وارد کنید


  • بخش های جدیدی به سایت اظافه خواهد شد و احتمالا قرار دادن مطالب از این پس بیشتر بر روی دوش عوامل کمکی قرار خواهد گرفت به زودی برای اینکه سرعت قرار دادم عکس ها و والپیپر های جدید و بیشتری رو در سایت قرار دهیم چند نیروی کمکی رو به سایت خواهیم آورد
  • این سایت تخصصی برای عکس و گالری و والپیپر ساخته شده امیدوارم از استقبال خوبی از طرف بازدید کنندگان روبرو بشه .
  • سایت دهکده عکس و والپیپر از تاریخ 1391/9/1 شروع به کار کرد


تبادل لینک اتوماتیک و هوشمندمطالب بر گزیده گالری عکس
عکس با جملات و متن های با مفهوم و منطقی زیبا 68533
عکس با متن ها و جملات روانشناسی و آرامش بخش 55131
عکس های دختر با چشمهای رنگی بچه ملوس -4 عکس دختر با چشمهای رنگی 51557
عکس های بچه های ناز و قشنگ-7 عکس بچه های ناز و قشنگ 48356
عکس های بچه های باحال و خنده دار-5 عکس بچه باحال و خنده دار 46185
عکس با جملات و متن های غم ناک و غم انگیز خیلی قشنگ 40849
عکس های دختر بچه قشنگ و ناز-6 عکس دختر بچه های قشنگ و ناز 39521
مدل مانتو های دخترانه-مانتوهای سفید و کرم رنگ 38670
عکس مدل شال گردن بافتنی جدید خارجی 32722
تصاویر با متن های زیبا و قشنگ 32286

عکس ماشینعکس ماشین
عکس بی ام وی
عکس بنز
عکس ماشین اسپرت ایرانی
عکس فراری
عکس خنده دارعکس خنده دار
ترول
عکس بچه
عکس خنده دار
عکس های گوناگونعکس های گوناگون
عکس هواپیما و عکس هلیکوپتر
عکس بازی
عکس عاشقانه
عکس کشتی
عکس نقاشی
والپیپر موبایل
عکس با جملات زیبا
عکس و والپیپر آشپزی و غذا
عکس و والپیپر های کارتونی
عکس وحشتناک و ترسناک
مدل لباسمدل لباس
مدل مانتو
مدل شلوار زنانه
مدل کفش
مدل روسری
عکس بازیگرانعکس بازیگران
عکس بازیگران خارجی
عکس طبیعت و حیواناتعکس طبیعت و حیوانات
عکس های بامزه گربه و سگ ها
گالری عکس های پرندگان
والپیپر مناظر

گالری عکس - عکس دختر خوشگل دانلود عکس و والپیپر و گالری عکس باحال خفن جالب عکس زیبا عکس ماشین گالری والپیپر